Siatki na krety

Siatka na krety jest gwarancją zabezpieczenia Państwa ogrodu przed tymi niszczycielami zieleni. Nic nie zepsuje porannego nastroju jak potężne kopce spowodowane nocną wędrówką kretów, które obrały sobie Państwa ogród na miejsce wypoczynku. Przypominamy, że krety w Polsce są pod ochroną więc jedynym rozwiązaniem  pozwalającym na ocalenie ogrodu przed dewastacją jest właśnie siatka na krety.

W internecie jest dostępnych mnóstwo odstraszaczy na krety i przyznajemy, że działają... Do czasu aż kret się do tego przyzwyczai, a jeżeli nie jest to jeden kret a cała „krecia rodzina” to ogródek wygląda jak po zaciętej bitwie rycerskiej. Na szczęście z pomocą przychodzi nam technologia w której rozwoju powstała siatka zatrzymujące krety przed zniszczeniem terenu zieleni. Dobra siatka przeciw tym szkodnikom musi być lekka i wykonana z wytrzymałego tworzywa (również wytrzymałego na czynniki rozkładu).

Istnieją dwa sposoby montażu siatki na krety:
  • położona na trawie
  • umieszczona pod powierzchnią na głębokości ok. 10cm

Nasza firma jeśli chodzi o Warszawę oraz jej okolice już wielokrotnie realizowała montaż siatki na krety, żeby właściciele mieli pewność że koszmar z dewastacją terenu zieleni zostanie zatrzymany. Oprócz ogrodów prywatnych cała Warszawa która ma problem z tymi szkodnikami może liczyć na naszą usługę, którą realizujemy po bardzo atrakcyjnej cenie.
⇐ powrót

Galeria

galeria galeria

Copyright FHU POL Paweł Owczarek 2011©
Wszelkie prawa zastrzeżono.

Nawadnianie ogrodów, zakładanie trawników, siatka na krety. Warszawa.